Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

IT Administrátor

referenční číslo: 54152 | aktuálnost: 15.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidejte se k firmě s dlouholetou tradicí a neformální atmosférou, která oceňuje profesní i osobní rozvoj. Nabízí dynamické pracovní prostředí, kde jsou podporovány inovace a kariérní růst. Jako IT Admnistrator budete zajišťovat efektivní provoz, údržbu a aktualizaci našeho hardwaru a softwaru.
Zajišťování provozu, údržby a aktualizací hardwaru a softwaru, včetně počítačů, síťových zařízení a dalších technologií. Komunikace s dodavateli a řízení nákupních procesů IT vybavení, včetně počítačů a mobilních telefonů. Monitorování a zabezpečení IT prostředí pro ochranu firemních dat. Řešení technických požadavků a problémů uživatelů, zajištění vysoké úrovně podpory a služeb. Správa aktualizací systémů a zajištění integrity operačních systémů. Vytváření a správa uživatelských účtů, přístupových práv a oprávnění. Správa mobilních telefonů a pevných linek. Zodpovědnost za údržbu zabezpečovacího systému společnosti.

Požadujeme

Vzdělání v technickém oboru (středoškolské nebo vysokoškolské). Praxe na obdobné pozici. Znalost hardwaru, softwaru, operačních systémů, sítí a bezpečnostních protokolů. Výborné diagnostické a řešitelské schopnosti. Pokročilá znalost práce na PC, včetně aplikací MS Office, IS Helios a internetu. Platný řidičský průkaz sk. B. Znalost anglického jazyka výhodou. Samostatnost, spolehlivost a loajalita. Výborné organizační a proaktivní schopnosti. Komunikativnost a profesionální vystupování.

Nabízíme

Zázemí stabilní české společnosti. Příležitosti pro profesní i osobní rozvoj. Příspěvek na stravování. Vitamínové balíčky. Teambuildingové akce. Sick days. Příspěvek na penzijní spoření. Přístup k firemní knihovně.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby