Typ nabídky

Minimální mzda

IT Administrátor

referenční číslo: 28347 | aktuálnost: 05.04.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do rozšiřujícího se týmu hledáme IT Administrátora, který by měl ideálně zkušenosti se správou serverů.
Uživatelská podpora Realizace instalací a rozšíření firemní sítě Správa uživatelského HW (laptopy HP) IT podpora ERP a MES systémů Správa OS Win10 Správa Windows Server 2012 R2 a vyšší Podpora kancelářských programu rodiny Office Vývoj menších aplikaci na MS platformě .NET

Požadujeme

Středoškolské vzdělání, ideálně technického směru Znalost operačních systémů: Windows7, Windows10, Windows 2012R2 Server Znalost sítě: IP based, IPV4 protokol Výhodou znalost VMware, MS SQL DB, MS Office, vyhláška 50 zajištění Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

Dlouhodobé uplatnění ve stabilní mezinárodní společnosti Motivační platové ohodnocení plus věrnostní bonus Systém školení a rozvoje 5 dnů dovolené navíc nad rámec zákona Příspěvek na volný čas Příspěvek na penzijní připojištění Dotované závodní stravování

Region: Jihočeský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů