Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr zákaznické kvality | pružná pracovní doba

referenční číslo: 53347 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do nově vznikajícího týmu zákaznické kvality hledáme zkušené inženýry. Hledáme lidi, kteří se nebojí komunikace, umí jednat na rovinu a dorozumí se anglicky. Na oplátku se můžete těšit na pružnou pracovní dobu, možnost komunikovat se zákazníky z celého světa a na možnost budovat silný a stabilní tým zákaznické kvality.
Vaší hlavní zodpovědností bude komunikace se zákazníky a řešení reklamací Jednotlivé reklamace budete zadávat do systému Při řešení reklamací budete spolupracovat s dalšími odděleními ve firmě (vývoj, výroba) Budete pracovat s nástroji kvality jako 8D, Ishikawa, 5W apod. Budete moderovat návštěvy zákazníků ve firmě a také budete občas jezdit za zákazníky

Požadujeme

vzdělání technického směru praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti znalost čtení výkresové dokumentace a nástrojů kvality komunikativní znalost anglického jazyka - zákazníky budete mít po celém světě ochotu cestovat - jednou za měsíc nebo dva měsíce se podíváte za zákazníkem (Evropa, Saudská Arábie...)

Nabízíme

5 týdnů dovolené Pružnou pracovní dobu s pevnou částí od 9 do 14 hodin Možnost firemního stravování Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na dopravu, pokud dojíždíte z jiné obce než z Kopřivnice Možnost dalšího vzdělávání Zvýhodněný telefonní tarif Benefitní program Firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl