Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr zákaznické kvality pro mezinárodní firmu

referenční číslo: 54725 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Firma zabývající se komplementací počítačů, serverů, smartphonů a dalších menších zařízení hledá Inženýra zákaznické kvality na nový projekt v rámci firmy! Chcete se stát součástí firmy s mezinárodní působností? Pak čtěte dále!
Dohlížet nad výrobním procesem a neustále jej zlepšovat Identifikovat problémy ve výrobním procesu Pravidelně komunikovat a spolupracovat s dalšími odděleními firmy (zejména oddělení nákupu) Realizovat interní, systémové a produktové audity a také se účastnit různých zákaznických auditů

Požadujeme

Výhodou je SŠ/VŠ vzdělání technického směru Praxi v provádění auditů Znalost nástrojů pro řízení kvality (8D, FMEA, MSA apod.) Komunikativní znalost anglického jazyka (psaný i mluvený projev)

Nabízíme

Týden dovolené navíc po zkušební době Flexibilní pracovní doba a možnost home-office Půlroční a roční bonusy dle schváleného rozpočtu Příspěvek na penzijní pojištění Elektronické stravenky Multisport karta za 480kč měsíčně Platba za přesčasy Závodní kantýna (snídaně i obědy) a příspěvek na stravování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl