Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr zákaznické kvality (od 45.000 KČ)

referenční číslo: 54888 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš praxi z automotive z odd. kvality a kontroly jakosti? Umíš se domluvit v AJ? Chceš pracovat pro firmu, která Tě podrží, naučí spoustu nových věcí a také Tě za práci ocení? Ano? Do našeho týmu hledáme INŽENÝRY NA ZÁKAZNICKOU KVALITU! Pošli mi svoje CV, ozvu se zpět!

Náplň práce

  • Podílení se na zlepšování procesů výroby a kvality u projektů
  • Práce na projektech jak vlastních, tak i s týmem
  • Denní komunikace se zákazníkem
  • Podílení se na řešení interních reklamací dílů pro určené zákazníky – analýza reklamací
  • Zajištění úspěšnosti interních, externích a certifikačních auditů
  • Pravidelné reportování vedení společnosti
  • Spolupráce s výrobou – uvolňování dílů do sériové výroby
  • Vedení příslušné dokumentace

Požadujeme

  • Vzdělání min ŠŠ
  • Uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office)
  • Praxe z automotive nutná
  • Znalost IS SAP nutností
  • Znalost aj na komunikativní úrovni nutná
  • Praxe ze zákaznicko-interní kvality výhodou
  • Znalost základních procesů a pojmů (FMEA, CP, QIP, 8D, 5 WHY, Ishikawa) a znalost normy ISO 9001 a IATF 16949
  • Interní auditor dle VDA 6.3 výhodou
  • Být odolný vůči stresu, poradit si sám a přijít na nové věci
  • Být schopný se odprezentovat – asertivní, komunikativní osobnost
  • Orientace ve výkresové dokumentaci a práce s ní
  • Mít chuť se ještě naučit spoustu nových věcí
  • Flexibilita
  • Komplexní analytické myšlení
  • Ochota práce na dobu určitou – za RD, možnost pak přejít na jinou pozici

Nabízíme

  • Mzda dle dosavadních zkušeností až 55.000 Kč + bonusy
  • Benefitní program (příspěvky na kulturu, sport, penzijko a další)
  • Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • Dotované stravování s velkým výběrem jídel v místní kantýně
  • 5 týdnů dovolené
  • Částečný HO
  • Nabízíme slevu na firemní služby a výrobky
  • Zlepšíme i formou vzdělávání Vaši angličtinu
  • Výborná i MHD dostupnost
  • Místo výkonu práce – Pardubice

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti