Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr zákaznické kvality, non-automotive

referenční číslo: 53502 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro plzeňskou výrobní (non-automotive) společnost hledáme kandidáty na pozici Inženýr zákaznické kvality.
pravidelná komunikace se zákazníky řešení zákaznických neshod a reklamací kontrola kvality výroby, zpracování analýz hledání možností ke zlepšení kvality v rámci výroby a stanovování nápravných opatření účast na interních auditech zpracování příslušné dokumentace (např. kontrolní plány)

Požadujeme

předchozí zkušenost na obdobné pozici pokročilá znalost anglického jazyka (min. úroveň B1) znalost ISO 9001 nebo IATF 16949, dále 8D reporty, FMEA apod.

Nabízíme

flexibilní pracovní doba pravidelné bonusy a prémie příspěvek na dopravu příspěvek na penzijní připojištění 5 týdnů dovolené závodní stravování a příspěvek na stravování kafeterie možnost Multisport karty možnost dalšího vzdělávání (např. jazykové kurzy)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl