Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr zákaznické kvality: až 70.000,-, flexibilnost #ZvKUe

referenční číslo: 65e6d780d2e3b0da9ff8e976 | aktuálnost: 04.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Získejte klíčovou roli v péči o spokojenost našich zákazníků a dosahování excelentní kvality! Je pro vás každý dotaz zákazníka výzvou a motivací najít nejlepší řešení? Věříte v důležitost spokojených zákazníků a zároveň se snažíte aktivně přispívat k dosahování firemních cílů? Pokud ano, pak je tato pozice právě pro vás!
Vaší náplní práce bude:
- zodpovědnost za řízení reklamací dílů zákazníka (především zákazník BMW)
- reporting
- zajištění kvalitativních parametrů vyráběných výrobků
- školení zaměstnanců a sledování trhu v oblasti nových produktů

Požadujeme

- AJ na komunikativni úrovni
- znalost metodik kvality
- orientační technická dokumentace (technická výkresy, specifikace atd.)
- základní nástroje pro automobilový průmysl – APQP, FMEA, Ishikawa, 5 Why atd.

Nabízíme

- zajímavé mzdové ohodnocení - až 70.000 Kč
- roční a věrnostní bonus
- smlouva na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené
- notebook, mobil i k soukromým účelům
- závodní stravování – vlastní jídelna
- stravný paušál
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- možnost studijního volna
- příspěvek na jazykové a vzdělávací kurzy
- příspěvek na penzijní připojištění

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita