Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr zákaznické kvality (mzda až 70 000 Kč)

referenční číslo: 53210 | aktuálnost: 21.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete pracovat pro společnost, která nabízí dlouhodobé působení, loajální přístup a vstřícné jednání?
Máte zkušenosti z oblasti kvality a porozhlížíte se po nové pracovní příležitosti? V tom případě neváhejte a přijďte se firmě představit osobně.
Komunikace se zákazníky ohledně jejich požadavků, reklamací a nastalých problémů Zodpovědnost za PPAP změny Audity u zákazníků Spolupráce s kolegy z oddělení kvality a projektového týmu (podpora při APQP)

Požadujeme

Zkušenosti z obdobné pozice z oblasti automotive alespoň 1 rok Komunikativní úroveň anglického jazyka Znalost PPAP, 8D reportů a dalších nástrojů a procesů v kvalitě Uživatelské znalost MS Office

Nabízíme

Týden dovolené navíc Flexibilní pracovní doba Náborový příspěvek Příspěvek na dojíždění 13. mzda Příspěvek na penzijní připojištění Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele Cafeterie Vzdělávání kurzy, školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl