Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr zákaznické kvality

referenční číslo: 52608 | aktuálnost: 30.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost v blízkosti Plzně hledáme inženýra zákaznické kvality. Hledáte novou pracovní příležitost a chtěl/a byste se věnovat zákaznické kvalitě? Pokud máte zkušenosti z oblasti kvality a zároveň máte komunikativní angličtinu, máme nabídku právě pro vás. Nástup možný ihned.
Denní komunikace se zákazníky (v případě reklamací, nebo jiných dotazů souvisejících s kvalitou výrobků) Nastavení specifických požadavků zákazníka ve výrobním procesu Návštěvy u zákazníků, spolupráce na interních auditech Analýza neshod, vedení nápravných opatření Reporting

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání ve strojním nebo technickém oboru Praxe v oblasti kvality - znalost PPAP, 8D reportů, FMEA, ISO normy a další Komunikativní znalost anglického jazyka (denní telefonická i písemná komunikace)

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba 3 % nárůst mzdy každý rok Týden dovolené navíc Obědy zdarma Příspěvek na dopravu 4 Kč/km Příspěvek na penzijní připojištění Jazykové kurzy v rámci pracovní doby Flexi Pass karta Bonusy za životní i pracovní jubilea Seniority bonus (náleží po více než 6 měsících ve firmě) Relokační balíček
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 85 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl