Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr zákaznické kvality

referenční číslo: 9-18-400709 | aktuálnost: 27.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš praxi v oblasti kvality výrobní společnosti? Hledáme kandidáty/-ky se zkušeností s komunikací se zákazníky.

Budeš řešit požadavky zákazníka z hlediska kvality výroby a zároveň s ním udržovat dobré obchodní vztahy.

Denně budeš využívat anglický jazyk a starat se o analýzu indikátorů kvality, řešit reklamace a s tím související nápravná a preventivní opatření. V neposlední řadě budeš zodpovědný také za reporting.

Požadujeme

- SŠ/VŠ technického zaměření (výhodou elektro vzdělání)
- Pokročilá znalost AJ pro denní komunikaci písemnou i ústní formou
- Zkušenost ve výrobní společnosti (automotive výhodou)
- Znalost nástrojů kvality (FMEA, CP, 8D, PDCA, PPAP, FTA, APQP), statistických metod a norem
- Pro-zákaznický přístup
- Pokročilá znalost MS Office

Nabízíme

- možnost nástupu IHNED
- 5 týdnů dovolené
- roční bonusy
- zajímavé mzdové ohodnocení
- stravenková karta (140 Kč na den) - 55 % hrazeno zaměstnavatelem
- příspěvek na penzijní i životní pojištění
- příspěvek na dopravu
- pracovní mobilní telefon a notebook

Mzda: 55 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Plzeň-Město, Pilsen,

Region: Plzeňský kraj, Česká republika

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní