Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr v elektru (45-55.000 Kč)

referenční číslo: 31958 | aktuálnost: 14.03.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáš novou výzvu? Máš elektro vzdělání a komunikuješ v anglickém jazyce? U nás se budeš podílet na výrobním procesu, komunikovat s kolegy ze zahraničí a přispívat k zlepšování chodu výroby.

S námi se nebudeš nudit a získáš skvělou praxi!

Hledáme nové INŽENÝRY V ELEKTRU (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • budeš se podílet na přípravě nových projektů
  • budeš komunikovat s kolegy napříč Evropou i světem
  • získáš přehled ve výrobním procesu
  • podílet se budeš i na zdokonalování technologií

Požadujeme

  • ukončenou VOŠ nebo VŠ v elektro oboru
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • základní orientaci v technické dokumentaci

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • každoroční růst mzdy
  • zaškolení a start kariéry
  • vysoké pololetní finanční prémie
  • jazykové kurzy
  • práci přímo v Plzni
  • místo výkonu práce: Plzeň - město

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství