Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr spolehlivosti (35-55.000 Kč)

referenční číslo: 32151 | aktuálnost: 13.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost z atomotive společnosti a angličtina je pro Vás brnkačka? Hledáte novou pracovní výzvu a chcete pracovat v nadnárodní spoelčnosti? No tak to hledáme právě Vás!

Nadnárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici:
INŽENÝR SPOLEHLIVOSTI (35-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za reporting stavu testů projektového týmu
  • Zodpovědnost za revizi zákaznických specifikací - testy a validace
  • Zodpovědnost za kontrolu proveditelnosti testů
  • Spolupráce s projekťáky a konstruktéry
  • Koordinace a příprava požadavků na testovací přípravy

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti z oblasti automotive a testování výhodou
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Znalost MS Office

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové kurzy
  • Roční bonusy
  • Kafeterie
  • Lokalitu: Nový Jičín
  • Nástup možný ihned

Mzda: 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství