Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr/projektant automatizace

referenční číslo: 43705 | aktuálnost: 21.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro menší českou firmu zabývající se robotizací, výrobou rozvaděčů a unikátními systémovými řešeními hledáme projektanta automatizace.
Pokud jste projektant se zaměřením na elektro, a chtěl/a byste připravovat návrhy řešení v oblasti automatizační techniky a automatizace (hlavně oblasti řídících systémů, měření a regulace), neváhejte nám zaslat váš životopis.

Nástup možný ihned.
Projektování zakázek v automatizaci (jednoúčelové výrobní stroje, výrobní linky), návrh rozvaděčů Práce v týmu dvou lidí + konzultace s výrobou Projekty budete vytvářet v SW Eplan Electric P8 Spoluúčast při montáži a oživení stroje (tým 2-3 lidí, z 60 % v západních Čechách)

Požadujeme

Vzdělání v oboru elektro Alespoň částečnou znalost CAD systémů (ideálně Eplan) Mírně pokročilá znalost anglického jazyka Ochotu učit se novým technologickým procesům a řešením v oboru, zájem o obor automatizace Praxe v návrhu rozvaděčů velkou výhodou

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba Možnost práce na Home office Přátelská atmosféra v menší firmě Možnost využití služebního auta Možnost sestavit si balíček benefitů dle vašich priorit (příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění a další)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika