Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr pro testování desek plošných spojů (40. - 45.000 KČ)

referenční číslo: 43857 | aktuálnost: 23.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Do výrobní firmy v Pardubicích hledáme jak absolventy elektro tak i zkušené inženýry pro testování desek plošných spojů. Zajímá Vás více informací? Tak mi rovnou pošlete aktuální životopis na zak@acjob.cz a já se ozvu zpět!

Náplň práce

  • Samostatná práce na testovacích zařízení pro výrobu desek plošných spojů
  • Příprava a rozběhnutí desek do provozu + optimalizace výroby desek
  • Spolupráce na přípravě programů testů
  • Spolupráce a předávání informací jiným oddělením

Požadujeme

  • Min SOU/SŠ vzdělání elektro obor nutností
  • Platné nařízení 194/2022 nutností (vyhláška 50)
  • Vhodné pro absolventy
  • Komunikativní znalost AJ výhodou
  • Zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme

  • Plat až 45.000 Kč
  • Práce na 1 směnu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Osobní ohodnocení
  • Docházkový bonus
  • Náhradní volno za přesčasy
  • 25 dnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy
  • Dotované stravování
  • Sleva na firemní produkty
  • Místo výkonu práce: Pardubice

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika