Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr předsériové kvality (60-80.000 Kč)

referenční číslo: 55563 | aktuálnost: 03.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s plánováním kvality, řešením reklamací a procesními audity? Rádi byste řešili kvalitu při zavádění nových projektů? V anglickém jazyce se domluvíte bez problému?

Pak neváhejte a pošlete mi svůj životopis!

Mezinárodní automotive společnost hledá do týmu kvality posilu na pozici:

INŽENÝR PŘEDSÉRIOVÉ KVALITY (60-80.000 Kč)

Náplň práce

  • Odpovědnost za oblast kvality v předsériové fázi projektů
  • Komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků
  • Odpovědnost za řešení reklamací zákazníka
  • Spolupráce při změnách procesů
  • Účast na auditech

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání, technického směru výhodou
  • Zkušenosti v oblasti kvality nebo projektového řízení
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost norem a nástrojů kvality

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem
  • Roční bonusy
  • Systém Cafeterie
  • Příspěvky na jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha-východ (15 minut od Černého Mostu)

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Strojírenství