Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality (zákaznická/dodavatelská kvalita)

referenční číslo: 52600 | aktuálnost: 30.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte novou pracovní výzvu v oblasti kvality s širokým zaměřením, nejen na zákaznickou kvalitu? Máte angličtinu nebo němčinu na dobré úrovni? Do výrobní společnosti s lidským přístupem hledáme zkušené kvalitáře. Pošlete nám svůj životopis, pokud máte o danou pozici zájem.
řešení kvality v rámci sériové výroby práce na jednotlivých projektech schvalování prvních vzorků a uvolňování do výroby rozbor a analýzy příčin problémů ve výrobním procesu návrh zlepšovacích opatření, jejich implementace a sledování spolupráce s výrobou a dalšími odděleními společnosti spolupráce na procesních auditech práce s nástroji kvality - např. FMEA, 8D reporty

Požadujeme

předchozí zkušenosti v oblasti zákaznické nebo dodavatelské kvality angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni (alespoň B2) ŘP skupiny B

Nabízíme

půlroční bonusy příspěvek na dojíždění do zaměstnání příspěvek na volnočasové efektivity možnost Multisport karty přípěvek na stravování přípěvek na penzijní připojištění 25 dní dovolené pracovní smlouva na dobu neurčitou vzdělávací a jazykové kurzy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Management