Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality - zákaznická/dodavatelská

referenční číslo: 42359 | aktuálnost: 03.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Disponujete zkušenostmi v oblasti kvality?
Láká Vás práce na nových projektech?
Domluvíte se anglickým nebo německým jazykem?  Aktuálně nabízíme několik pracovních nabídek v kvalitě! Přihlaste se, vše probereme na jednom místě!
řešení kvality v rámci sériové výroby schvalování prvních vzorků, uvolňování výroby rozbor a analýzy příčin problémů ve výrobním procesu návrh zlepšovacích opatření, jejich implementace a sledování práce s nástroji kvality (PPAP, 8D, FMEA…) řešení reklamací, komunikace se zákazníky spolupráce s výrobou a dalšími odděleními společnosti

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání praxe v oblasti řízení kvality v automotive znalost norem ISO 9001 a IATF 16949 zkušenosti s používáním nástrojů jakosti FMEA, PPAP, 8D… schopnost samostatného řešení problémů aktivní znalost ANGLIČTINY nebo NĚMČINY (pro komunikaci se zákazníky nebo dodavateli)

Nabízíme

zázemí zavedené společnosti v oboru kvalitní mzdové ohodnocení bonusy ke mzdě příspěvek na dopravu multisport karta firemní vzdělávání možnost seberealizace a odborného růstu perspektiva dlouhodobé spolupráce smlouva na dobu neurčitou zajištěné stravování zdarma
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl