Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality / Vedoucí kvality - Benešov nad Ploučnicí

referenční číslo: 42181 | aktuálnost: 04.05.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do zajeté frimy s dlouholetou tradicí hledáme šikovného kvalitáře, který se nebojí vést menší tým lidí a bude dohlížet na řízení, realizaci a optimalizaci procesů.
- Zodpovědnost za řízení systému kvality ve společnosti - Vedení týmu zaměstnanců (6 pracovníků), jejich motivace a hodnocení - Řízení, realizace a optimalizace procesů s ohledem na zvyšování produktivity, zlepšování kvality, snižování provozních nákladů - Spolupráce s oddělením techniky, výroby, nástrojárny, nákupu a obchodu pro dosahování cílů společnosti - Aktivní účast na nových projektech - Zodpovědnost za dodržování BOZP a PO na přidělených pracovništích

Požadujeme

- VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
- Praxe v oboru min. 5 let
- Technické a logické myšlení, čtení výkresové dokumentace
- Znalost metodik řízení kvality (statistiky, hodnocení procesů, řízení reklamací, …)
- Práce na PC, znalost MS Office
- Řidičský průkaz skupiny B
- Znalost NJ nebo AJ slovem i písmem na komunikativní úrovni
- Organizační schopnosti, odolnost vůči stresovým situacím
- Loajalita k firmě, spolehlivost, samostatnost, pracovitost

Nabízíme

- Perspektivní společnost se silnou tradicí, přátelským kolektivem a prostředím - Zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušeností uchazeče) - Služební telefon - Pojištění odpovědnosti - Roční bonus a cílové odměny - Věrnostní odměny, odměny za pracovní výročí - 25 dnů dovolené, - Dotované stravování - Příspěvek na penzijní připojištění - Zvýhodněné zaměstnanecké půjčky, příspěvky na dětské tábory - Odměna za bezplatné darování krve - Výuka cizích jazyků (AJ/NJ). - Jednosměnný provoz (pružný) - Možnost nástupu: ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl