Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality v automotive až 55.000kč

referenční číslo: 34769 | aktuálnost: 16.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Domluvíš se anglicky a máš praxi z automotive z oddělení kvality/kontroly jakosti? Chceš začít pracovat pro firmu, která si bude vážit tvých pracovních schopností a náležitě tě zaplatí? Tak neváhej a kontaktuj mě!

Náplň práce

  • Každodenní komunikace se zákazníky
  • Řešení interních reklamací dílů pro určené zákazníky
  • Zajištění úspěšnosti interních, externích a certifikačních auditů
  • Pravidelné reportování
  • Podílení se na zlepšování procesů výroby

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxe z automotive
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Základní znalost procesů a pojmů (FMEA, CP, QIP, 8D, 5 WHY, Ishikawa)
  • Schopnost se odprezentovat – asertivní, komunikativní osobnost
  • Vedení týmu

Nabízíme

  • Plat 40 – 50.000Kč
  • 5 týdnů
  • Home office
  • Pružná pracovní doba
  • Práce v čistém a moderním prostředí
  • 13. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport, penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Místo výkonu práce: Brno-venkov

Mzda: 40 000 - 54 999 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti