Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality - senior (75 - 95.000 Kč)

referenční číslo: 40504 | aktuálnost: 25.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví Vás dynamický obor automotive a máte v něm už spoustu zkušeností? Chcete při práci denně využívat němčinu? Hledáte nové zaměstnání u firmy, která je špičkou ve svém oboru?

Tak neváhejte a pošlete mi svůj životopis.

Zahraniční, neustále se rozrůstající automotive společnost hledá do svého kmene nového kolegu na pozici:

INŽENÝR KVALITY - SENIOR (75 - 95.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za tým
  • Tvorba řízení dokumentace a její evidence
  • Reporting
  • Plánování a realizace interních auditů kontrola dodržování předpisů
  • Komunikace se zákazníkem
  • Kontrola efektivity a účinnosti přijatých opatření

Požadujeme

  • Výbornou znalost němčiny
  • Zkušenosti na obdobné pozici z automotive prostředí
  • Zkušenosti s plánováním a dokumentováním auditů
  • Rozhodnou a vyzrálou osobnost

Nabízíme

  • Služební automobil
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na rekreaci
  • Firemní vzdělávání včetně jazykových kurzů
  • Pružnou pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Stříbro

Mzda: 75 000 - 95 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti