Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality s aj, flexi prac. doba, bonusy #Yo2Fo

referenční číslo: 65a4e2c26362e90af737a2bc | aktuálnost: 14.02.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Jste proaktivní a zajímala by Vás práce v oblasti kvality v moderní mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou? Jste technicky zaměřený/á, orientujete se v tech. dokumentaci a bavilo by Vás řídit projekty na zlepšování kvality produktů? Máte komunikativní znalost angličtiny? Pak se nám určitě ozvěte a přidejte se do fajn menšího týmu na kvalitě! Nabízíme Flexibilní pracovní dobu, smlouvu na dobu neurčitou a spoustu dalších bonusů!
A co Vás čeká?
- řízení a moderace 8D na klíčové problémy (interní/zákaznické),
- analýza reklamovaných dílů od zákazníků,
- komunikace s design týmem v DE a spolupráce na návrhu technických řešení,
- monitorování úspěšnosti nápravných opatření,
- podpora/řešení dodavatelských reklamací,
- podpora při řízení a zavádění změn do výroby,
- auditování,
- občasné cestování spojené s řešením problémů – u dodavatelů, v design laboratoři (DE),
- účast na FMEA procesu a tvorba kontrolních plánů,
- reporting a zlepšování kvalitářských KPI.

Místo výkonu práce: Brno

Požadujeme

- vzdělání technického zaměření nebo praxe na obdobné pozici
- komunikativní znalost angličtiny, nj výhodou
- praktická zkušenost s tvorbou 8D
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- velkou výhodou zkušenost s APQP procesem
- ochota občas cestovat po ČR i do zahraničí (max 1x měsíčně)

Nabízíme

- Velmi motivující mzdu dle zkušeností a dohody
- Pružnou pracovní dobu (pevně 9-15 h)
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Možnost občasného homeoffice dle domluvy
- Týden dovolené navíc
- Občerstvení na pracovišti s dotovaným stravováním a kávou zdarma, fruit days
- Multisport karta nebo FlexiPass, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- Dobré technické vybavení pro výkon práce
- Perspektivu silné mezinárodní společnosti
- Možnost profesního vzdělávání, neomezená možnost on-line kurzů přes Seduo
- Před firmou se vždy najde místo na zaparkování nebo se pohodlně dostanete i MHD.
- Práce v hezkých čistých prostorách, protože hala je nově vybudovaná

Mzda: 55 000 - 67 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita