Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr kvality pro strojírenskou společnost

referenční číslo: 53954 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Podílet se na zlepšení kvality výrobků společnosti - vedení menšího týmu lidí - auditování - certifikace - ISO koordinátor - není toho málo, ale je to rozhodně zajímavá pracovní pozice pro inženýry kvality, ktěří se chtějí zase o krok výš posunout v kariéře. Místo výkonu práce Roudnicko s možností nástupu ihned, ale na toho pravého nebo na tu pravou si počkáme :-)
vedení týmu 3 lidí dohlížení na zajišťování kvality procesů a produktů podílení se na tvorbě dokumentace kvality vedení interních a externích auditů a plánování následných akcí certifikace, systém managementu kvality dle ISO 9001:2015 - procesy, rizika, zlepšování, interní audity a zajišťování zpětné vazby zajištění certifikovatelnosti oddělení i celé společnosti a řízení procesů trvalého zlepšování a udržování systému jakosti spolupráce s dalšími odděleními napříč společností participace na řízení projektů (nové produkty, implementace nových technologií) komunikace se zákazníky, včetně implementace zákaznických požadavků

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického oboru silné komunikační a organizační dovednosti. zkušenosti na pozici inženýra kvality podmínkou schopnost aktivně rozvíjet nové nápady, hledat způsoby řešení znalost AJ na komunikativní úrovni - na denní bázi budete mluvit se zahraničím znalost systémů řízení kvality (8D report, FMEA) pokud jste někdy vedl menší tým, tak je to pro vás výhoda

Nabízíme

sickdays dovolená navíc stravenky kurzy Benefit karta plná výhod super kolektiv menší společnosti podporu vedení společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jana Maredová Kočárková
+420 604226079]