Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality pro strojírenskou společnost

referenční číslo: 53149 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Místo výkonu práce Roudnicko s možností nástupu ihned, ale na kvalitního inženýra kvality si rádi počkáme.
implementace a udržováním systému řízení kvality podle normy ISO provádět interní auditace a vyhodnocovat dodržování standardů identifikování příležitostí k vylepšení procesů a systémů řízení kvality vedení školení zaměstnanců v oblasti kvality a ISO normativů komunikativní dovednosti a schopnost efektivně spolupracovat s ostatními odděleními

Požadujeme

středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání praxe na pozici inženýr kvality samozřejmě podmínkou zkušenosti s implementací a udržováním systému řízení kvality podle normy ISO 9001 schopnost pracovat samostatně i v týmu analytické a řešitelské schopnosti komunikativní angličtinu

Nabízíme

týden dovolené navíc sickdays odměny ke mzdě super kolektiv možnost se realizovat a mít věci pod svou kontrolou pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod. stravenky dobrá dopravní dostupnost
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl