Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr kvality pro automotive společnost

referenční číslo: 54268 | aktuálnost: 18.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní závod na Hodonínsku, který se specializuje na výrobu konektorů pro řídící jednotky a bezpečnostní systémy, hledáme nového člena týmu na pozici Inženýra kvality. Chcete získat benefity jako je flexibilní pracovní doba, extra týden dovolené, zkrácený pracovní týden a další atraktivní plusy? Pokud ano, tak čtěte dále!
Řešení reklamací zákazníků Denní komunikace se zákazníky, včetně občasných návštěv Účast na zákaznických auditech Implementace nových produktů do sériové výroby dle specifikací Správa kvality výrobků a procesů Reportování výsledků

Požadujeme

Znalost nástrojů a metod kvalitního managementu (např. 8D reporty, normy IATF apod.) Anglický jazyk pro komunikaci s dceřinými pobočkami firmy Výhodou je praxe v oblasti automotive

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu Zkrácený pracovní týden (37,5 hod/týden) Zaměstnanecké slevy na elektroniku Extra týden dovolené Dotované stravování Věrnostní a stabilizační příspěvky Široké možnosti dalšího vzdělávání Příspěvky na zdraví a volnočasové aktivity Mobilní telefon Další atraktivní zaměstnanecké benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (40)