Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr kvality - mzda až 80 000 Kč

referenční číslo: 53769 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte komunikativní angličtinu nebo němčinu a předchozí zkušenosti v kvalitě? Bydlíte v okolí Boru nebo vám nevadí tam dojíždět? Pokud hledáte zaměstnavatele, který vám nabídne nejen k platu i zajímavé benefity, je to skvělá příležitost pro Vás. Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.
komunikace se zákazníky/dodavateli spolupráce na jednotlivých projektech s mateřskou společností dohled nad zákaznickými reklamacemi spoluúčast na rozběhlých projektech ve výrobě zajištění výroby v oblasti jakosti komunikace s jednotlivými odděleními občasné návštěvy u zákazníků a dodavatelů účast na auditech

Požadujeme

předchozí zkušenosti v oblasti zákaznické nebo dodavatelské kvality angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni (alespoň B2) ŘP skupiny B

Nabízíme

13. plat měsíční odměny k fixnímu platu kvartální odměny příspěvek na stravování flexibilní pracovní doba příspěvek na penzijní připojištění 5 týdnů dovolené vzdělávací a jazykové kurzy mobilní telefon notebook
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management