Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr kvality (mzda až 90 000 Kč)

referenční číslo: 54598 | aktuálnost: 01.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte novou pracovní výzvu v oblasti kvality s širokým zaměřením, nejen na zákaznickou kvalitu? Máte angličtinu na dobré úrovni? Do úžasné firmy s lidským přístupem hledáme seniornější kandidáty na pozici inženýr kvality. Pošlete nám svůj životopis.
řešení kvality v rámci sériové výroby práce na jednotlivých projektech schvalování prvních vzorků a uvolňování do výroby rozbor a analýzy příčin problémů ve výrobním procesu návrh zlepšovacích opatření, jejich implementace a sledování práce s nástroji kvality řešení reklamací komunikace se zákazníky spolupráce s výrobou a dalšími odděleními společnosti

Požadujeme

praxe v oblasti řízení kvality - zákaznická kvalita/ zkušenosti s řízením jakosti výrobků angličtina na komunikativní úrovni (němčina výhodou)

Nabízíme

finanční ohodnocení dle zkušeností měsíční odměny ke mzdě příspěvek na dojíždění do zaměstnání příspěvek na volnočasové aktivity (Cafeteria) 25 dní dovolené možnost občasného homeoffice odborná školení, stáže, jazykové kurzy a další vzdělávání v rámci zaměstnání nadstandardní lékářská péče flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management