Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality – inovativní prostředí

referenční číslo: 53284 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti z oblasti kvality a není vám cizí technický segment? Hledáte novou pracovní příležitost a láká vás pracovní prostředí s inovativními přístupy a technologiemi? Pokud ano, mohla by vás zaujmout následující nabídka!
Komunikace s dodavateli Spolupráce na interních auditech Spolupráce na vyřizování reklamací, navrhování nápravných opatření Komunikace a spolupráce s kolegy z ostatních oddělení (zejm. výroba, technologie) Spolupráce na řešení každodenních problémů ve výrobě Školení zaměstnanců v oblasti kvality Provádění analýz a reporting manažerovi kvality

Požadujeme

Máte vzdělání technického směru Máte praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti Domluvíte se anglicky (v psané i mluvené podobě) Orientujete se v nástrojích řízení kvality (8D, PPAP, apod.)

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi Pololetní a roční odměny Moderní, inovativní firemní prostředí Pružná zkrácená pracovní doba (7,5 hodiny denně) Pravidelné navyšování mzdy Příspěvek na penzijní/životní připojištění Zajištěné vzdělávání (odborné i jazykové kurzy) 23 dní dovolené Dotované stravné
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl