Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr kvality

referenční číslo: 52905 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro mezinárodní společnost, která se převážně zabývá výrobou materiálu pro automobilový průmysl, hledám inženýra kvality.
spolupráce na nastavování kvality zajištění přidělené části administrativy kvality zpracování záznamů a vyhodnocování kontrol kvality, komunikace s ostatními odděleními administrace vzorkování nových produktů hodnocení a zkoumání problémů týkajících se kvality výrobků a spolupráce na jejich vyřešení v rámci reklamačního procesu

Požadujeme

zkušenosti z oblasti kvality ve výrobě znalost systémů řízení kvality komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

týden dovolené navíc příspěvek na stravování sick days kafetérie možnost využití svozového autobusu kanceláře blízko letiště Václava Havla vzdělávací kurzy a školení spolupráce na HPP nástup možný ihned nebo dohodou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl