Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr kvality

referenční číslo: 52814 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti v Bitozevsi hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýra kvality.
odpovědnost za řízení kvality řešení stížností zákazníků včas (zajištění, aby zákazníci měli zpětnou vazbu do 24 hodin) udržování dobrých vztahů a komunikaci se zákazníky kontrola dokumentů pro kvalitu výrobků podílení se na vytváření statistiky a analýzy procesů, zlepšení kvality výrobků procesní audity a následná nápravná opatření dle specifických požadavků klientů

Požadujeme

zkušenost na podobné pozici minimálně 2 roky minimální bakalářský titul dobré komunikační dovednosti v českém i anglickém jazyce znalost 5 hlavních nástrojů kvality (APQP/PPAP/SPC/MSA/FMEA) obeznámených se standardem systému kvality IATF16949 zkušenost z automotivu výhodou (výstuže, opěrky hlavy)

Nabízíme

pracovní smlouvu na dobu neurčitou 25 dní dovolené stravenky v hodnotě 100 Kč/den a závodní stravování příspěvek na volnočasové aktivity 700 Kč měsíčně příspěvek 500 Kč na penzijní pojištění výhodné telefonní tarify možnost kariérního růstu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl