Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality

referenční číslo: 52690 | aktuálnost: 01.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám zkušeného inženýra kvality pro vzorkování, který se připojí do týmu v dynamickém prostředí mimo automobilový průmysl.
poskytování podpory zákazníkům při zajištění jejich požadavků v procesu first article, zpracování a odesílání reportů zákazníkovi, kontrola dodavatelských reportů (first article inspection report), interakce se zákazníkem, sledování a spolupráce při odstraňování vzniklých nedostatků v procesu first article.

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického směru, znalost čtení výkresové dokumentace, komunikativnost a orientace na zákazníka, anglický jazyk slovem i písmem - úroveň A2, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

konkurenceschopné mzdové ohodnocení, 5 dnů placeného volna navíc, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, Multisport karta a další benefity, nové zázemí firmy v Liberci.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl