Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr kvality

referenční číslo: 51489 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Podílet se na plánování kvality jako podpora projektového řízení v rámci vývoje produktu / procesu při zavádění nových projektů Spolupráce na definování požadavků na výrobek (návrh, proveditelnost, oponentura, specifikace) s ohledem na zajištění jakosti v sériové výrobě Řešení a zpracování reklamací v sériové fázi nových i stávajících projektů Návrhy nápravných opatření, analýza indikátorů kvality a tvorba kontrolních plánů Komunikace s ostatními odděleními v rámci zlepšování celkového výrobního procesu a vedení týmu Certifikační, zákaznické a interní audity Spolupráce a rozvoj lidí zodpovědných za operativní zajištění požadované kvality ve výrobě Aktivní podpora ve výrobě při optimalizaci procesů Komunikaci se zákazníkem a specifikaci jeho požadavků v oblasti kvality

Požadujeme

Ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického studia nebo obdobného zaměření Důležitá je pro nás Vaše praxe – v oblasti zajištění kvality v automobilovém průmyslu, min. 2 roky praxe na oddělení kvality podmínkou Ovládání nástrojů kvality – 8D reporty, FMEA, PPAP, SPC, APQP Znalost požadavků IATF16949, VDA Aktivní znalost anglického jazyka (denní využití) Týmovost, samostatnost

Nabízíme

moderní a čisté pracovní prostředí s příjemným kolektivem lidí motivující mzdové ohodnocení příspěvek na dopravu půlroční bonusy navýšené příplatky za noční a víkendové směny na 20% příspěvek na stravování nebo dotované jídlo příspěvek na penzijní připojištění (3% ze základní hrubé mzdy) 1 týden dovolené navíc (tj. 5 týdnů) odměna za doporučení nového zaměstnance možnost profesního rozvoje
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl