Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality

referenční číslo: 7-18-400303 | aktuálnost: 11.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Šikovných INŽENÝRŮ KVALITY není nikdy dost! Pokud už máš na pozici technika či inženýra kvality zkušenosti, můžeš doplnit náš tým právě ty!

Bude tě čekat především:
-zodpovědnost za soulad systému kvality s legislativními předpisy a normami (IATF 16949)
- spolupráce při reklamacích (identifikace příčin a navrhování nápravných opatření)
- tvorba a správa výrobní dokumentace
- zodpovědnost za interní a zákaznické audity

Tak na nic nečekej a pošli svůj životopis!

Požadujeme

- min. SŠ technického zaměření
- zkušenosti na pozici technika/inženýra kvality
- znalost balíčku MS Office

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- výkonnostní prémie, prémie za přítomnost
- podíl na hospodářském výsledku společnosti
- příspěvky na životní popř. penzijní připojištění
- příspěvky na ubytování nebo dojíždění
- silná podpora jazykového a profesního vzdělávání
- dotovaní stravování
- firemní svozy

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres České Budějovice, Nové Hrady,

Region: Jihočeský kraj, Česká republika

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita