Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr kvality | 13. plat

referenční číslo: 54326 | aktuálnost: 19.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost v oblasti automotive hledáme nového Inženýra dodavatelské kvality. Máte praxi na obdobné pozici, případně vzdělání v oblasti kvality? Nástup přímo do kmene společnosti.
aktivní jednání s dodavateli, dohled nad zajištěním zákaznických požadavků dle standardů společnosti vedení reklamačního řízení scrap management – analýza interních a externích NOK výrobků pro stanovení příčin a následně nápravných opatření zajišťování kvality produktu podporou dodavatelů v rámci nastavování výrobních a testovacích procesů spolupráce s techniky kvality v laboratoři projektový management – spolupráce s projektovým týmem, hledání řešení týkající se problémů se spuštěním nového projektu analýza pracovních postupů a standardů kvality u dodavatelů spolupráce při interních a externích auditech týkajících se kvality u dodavatelů

Požadujeme

min. SŠ vzdělání v oblasti kvality, strojírenství, průmyslového inženýrství + technické myšlení praxe v automotive na oddělení kvality - toto zejména u kandidátů bez vzdělání v oblasti kvality, neboť pro pozici je nutné ovládat postupy a nástroje kvality AJ na úrovni B2 (denní využití v mluvené i písemné podobě), znalost německého jazyka je velkou výhodou řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič velmi dobré komunikační dovednosti schopnost orientovat se v technické dokumentaci samostatný přístup k práci schopnost řešit problémy, tah na branku Velkou výhodou bude, pokud znáte: * systémy řízení kvality IATF 16949, Formel Q
* procesní FMEA, APQP, PPAP
* standardy VDA (VDA 2, VDA 6.3, VDA 6.5)
* nástroje řešení problému (8D, Ishikawa, 5 Why)
* nástroje SPC
* D/TLD

Nabízíme

roční bonus 25 dní dovolené 4x sick day ročně stravenkový paušál 115 Kč/odpracovaný den příspěvěk na penzijní připojištění po dohodě s vedoucím možnost práce na Home Office flexibilní pracovní dobu s pevnou částí (9:00-14:00, v pátek 8:30-13:00) práci na HPP, 37,5 hodin/týden firemní notebook a telefon benefitní systém Edenred s využitím pro volnočasové aktivity (až 12.000 Kč ročně) vánoční balíčky, příspěvek na očkování, teambuildingové akce a další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (46)