Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr/-ka kvality v německu

referenční číslo: 39802 | aktuálnost: 17.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi jako inženýr kvality a k tomu dobře mluvíte německy? Už Vás to v ČR nebaví a chcete vidět jak se pracuje v Regensburgu?

Nejvyšší čas poslat životopis!

Náplň práce

  • každodenní komunikace se zákazníky
  • řešení interních reklamací dílů pro určené zákazníky
  • zajištění úspěšnosti interních, externích a certifikačních auditů
  • pravidelné reportování
  • podílení se na zlepšování procesů výroby

Požadujeme

  • alespoň střední vzdělání s maturitou
  • schopnosti domluvit se německy s kolegy
  • znalost ISO norem a nástrojů kvality
  • zkušenosti z automotive
  • ochotu se relokovat Německa

Nabízíme

  • relokační balíček
  • kariérní růst
  • NADSTANDARDNÍ MZDU a ZÁKONNÉ DIETY
  • pravidelné finanční odměny
  • týden dovolené navíc
  • místo výkonu práce: Německo (Regensburg)

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti