Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr/ka kvality - NE-automotive - hi-tech firma

referenční číslo: 45359 | aktuálnost: 31.08.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Toužíte po změně zaměstnání? Chcete pracovat pro společnost, která je lídrem ve svém oboru, není automotive a má skvělý kolektiv? Jestli máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou alespoň jeden rok, hovoří dobře anglicky, tak mi reagujte na tuto pracovní nabídku na Chomutovsku. Zavoláme si a řekneme si další detaily.
Vaším hlavním úkolem na této pozici bude komplexní zabezpečení rozvoje dodavatelské kvality. Co budete mít na starosti? výběr, schvalování a hodnocení dodavatelů řešení reklamací s dodavateli rozvoj kvality dodavatelů reporting

Požadujeme

elektrotechnické vzdělání výhodou komunikativní angličtina - denní komunikace se zahraničními dodavateli zkušenosti v dodavatelské kvalitě alespoň jeden rok zkušenosti s ERP systémem a měřícími metodami a taky být kamarád s Excelem - tabulky a reporty

Nabízíme

moc fajn zázemí ne-automotive společnosti cafeterii penzijko dotované stravování na pracovišti 25 dovči bezva tým kvalitářů a skvělého lídra bonusy ke mzdě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl