Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr elektronik | příležitost i pro čerstvé absolventy vš!

referenční číslo: 52877 | aktuálnost: 11.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do menší vývojové kanceláře hledáme posily na pozici elektronic engineera. Pokud jste VŠ absolvent nebo i seniorní zkušený kandidát, oba se na pozici najdete, pracovní náplň bude přizpůsobená dle levelu kandidáta! Těšit se můžete na prima přátelský kolektiv, atraktivní mzdu a řadu benefitů, včetně home office a zkrácené pracovní doby 7,5h.
návrh a vývoj elektronických řešení s ohledem na proveditelnost, náklady a požadavky zákazníka práce v SW Altium zodpovědnost za kvalitu vývoje technického řešení produktu komunikace se zákazníkem návrhy na design FMEA podpora vzniku prototypových vzorků a validace návrhu spolupráce při testování prototypu a certifikaci produktu v souladu PLI účast na auditech

Požadujeme

VŠ vzdělání v oboru nebo SŠ praxe (absolventy čeká plné zaškolení) znalost elektro SW (Altium nebo Alegro, OrCad, Eagle, Zuken, Siemens EDA, KiCad) komunikativní AJ na úrovni min. B2 (komunikace v mezinárodním týmu, se zahraničními zákazníky) znalost DFMEA týmový duch, ochota spolupracovat proaktivita

Nabízíme

atraktivní mzda 5 týdnl dovolené 3 sick days flexibilní pracovní doma 2 dny v týdnu možnost HO příspěvek na stravování příspěvek do Cafeterie příjemné pracovní prostředí rodinná atmosféra menší společnosti pod záštitou holdingu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl