Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr dodavatelské kvality (P4537)

referenční číslo: 5c540d1fbabecf50ba542cf1 | aktuálnost: 01.05.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Zaměstnanec na této pozici je zodpovědný za externí dodavatelské audity dle VDA 6.3 se zaměřením na kvalitu výrobku a stabilitu procesu;
spolupracuje na periodickém hodnocení dodavatelů a organizuje jednání s dodavatelem vedoucím ke zvýšení
kvality výrobku a stability výrobního procesu u dodavatele;
spolupráce s oddělením nákupu, vývoje a vstupní kontroly při zavádění nových dílů do sériové výroby;
komunikuje s dodavateli po celém světě;
zajišťuje vkládání technické dokumentace a jejích změn na PPAP;
schvaluje a kontroluje schvalovací listy pro nové materiály,
připravuje a eviduje schválené a limitní vzorky;
vytváří a aktualizuje pracovní instrukce pro kontrolory kvality

Požadujeme

ÚSO/SŠ vzdělání nejlépe technického směru, komunikativní znalost AJ, praxe alespoň 2 roky na obdobné pozici; znalost nástrojů kvality (VDA 6.3., PPAP apod.); flexibilita, samostatnost, pečlivost, ŘP sk. B

Nabízíme

Mzdové ohodnocení v rozmezí 35-38000,- Kč, možnost pracovat ve stabilní zahraniční výrobní společnosti.
Zajímavá, zodpovědná a samostatná práce s denním využitím Aj, možnost osobního a profesního růstu, školení potřebná pro výkon práce, obrovská škála zaměstnaneckých benefitů.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 35 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: okolí, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Profese: inženýr kvality, kvalitář, ředitel/manažer kvality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita