Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr dodavatelské kvality - nové projekty

referenční číslo: 52885 | aktuálnost: 11.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte novou pracovní příležitost v oblasti kvality, kde budete důležitým článkem v projektovém týmu? Máte angličtinu pro běžnou komunikaci? Tak hledáme právě vás. Pokud se chcete o dané pozici dozvědět více, stačí nám poslat váš životopis.
zodpovědnost za zajištění kvality nakupovaných dílů, nově vyrobených dílů ve spolupráci s dodavateli průběžné monitorování preventivních opatření pro nakupované díly úzká spolupráce s inženýringem ohledně vlastností produktů komunikace s dodavateli a řešení dodavatelských reklamací pravidelné provádění dodavatelských auditů přímo u dodavatele občasné vycestování v rámci ČR nebo mimo ČR (Maďarsko, Slovensko) - 2 x do měsíce podpora kvality manažera sledování termínů dodání práce na zajímavých projektech

Požadujeme

vzdělání technického směru předchozí praxe v dodavatelské kvalitě znalost ISO 9001 angličtina pro každodenní komunikaci (úroveň B1/B2) ŘP. skupiny B

Nabízíme

nástupní mzda od 50 000 Kč 13. plat odměny k fixnímu platu příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 500 Kč/měsíc příspěvek na volnočasové aktivity v hodnotě 5000 Kč/rok příspěvek na dojíždění do zaměstnání stravenkový paušál 25 dní dovolené 4 sick days flexibilní pracovní doba mobilní telefon, notebook zvýhodněné mobilní tarify jazykové a vzdělávací kurzy v pracovní době
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa, Výroba, průmysl