Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr dodavatelské kvality EMEA - elektrotechnika

referenční číslo: 53092 | aktuálnost: 18.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro mezinárodně úspěšnou výrobní společnost hledám šikovného inženýra dodavatelské kvality, který se orientuje v oblasti elektrotechniky a domluví se bez problému anglicky. Jste to Vy, koho hledám?
Budete zajišťovat systém dodavatelské kvality v oblasti EMEA Dodavatele budete řídit, auditovat i hodnotit Budete řešit dodavatelské reklamace Budete se účastnit zajímavých projektů a spolupracovat na zavádění nových produkty do výroby Budete reportovat výsledky regionálnímu i globálnímu vedení Budete za zákazníky cestovat do zahraničí

Požadujeme

Výhodou je vysokoškolské vzdělání v oblasti elektrotechniky Máte prokazatelné zkušenosti z výrobního prostředí se zaměřením na elektrotechniku Domluvíte se plynule česky/slovensky a anglicky Nevadí Vám občasné cestování za zahraničními dodavateli

Nabízíme

Atraktivní finanční ohodnocení Zkrácenou flexibilní pracovní dobu Home office 5 týdnů dovolené Příspěvek na penzijní pojištění Příspěvek na životní pojištění Příspěvek na stravování Příspěvek na jazykové kurzy Zajištěné odborné vzdělávání Věrnostní odměny Mimořádné odměny Kancelář v Brně nebo v Břeclavi
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl