Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Investiční specialista/ka IČO

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28308360788 | aktuálnost: 27.04.2024

SMS finance, a.s.

Upřesňující informace

Náplň práce: Vedení obchodních jednání. Příprava cenových nabídek a kalkulací pro klienty. Komunikace s obchodními partnery. Administrativa spojená s přípravou smluv. Vedení a rozvoj týmu, dohled na jeho fungování. Aktivní účast na poradách a školeních.
Důležitou součástí je i orientace na finančním trhu.
Práce s interním systémem společnosti.

Požadavky: Zkušenosti s vedením týmu lidí. Středoškolské vzdělání s maturitou. Komunikační a obchodní dovednosti. Pozitivní přístup a zájem o profesní růst. Trestní bezúhonnost a bezdlužnost. Český jazyk na výborné úrovni.

Nabízíme: Zajímavé mzdové ohodnocení. Příjemné pracovní prostředí. Příležitost rozvinout své schopnosti díky kvalitnímu systému zaškolení. Flexibilní začátek a konec pracovní doby. Vlastní organizace náplně práce. Benefity.

Hlásit se na e-mail Michaela.blazkova@smsfinance.cz

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: nám. Minoritů 128/18, Krnov,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita