Typ nabídky

Minimální mzda

Investiční referent/ka – specialista geotechnik/geolog

referenční číslo: 5ba0cb5ea5ad954b265c7019 | aktuálnost: 18.09.2018

Ředitelství silnic a dálnic ČR (státní příspěvková organizace)

Ředitelství silnic a dálnic ČR
je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem naší činnosti je správa, údržba a oprava dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace.
Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:

Náplň práce

Pracoviště-lokalita

Praha 4 - Kačerov

Náplň práce

  • Technické expertízy projektových dokumentací pozemních komunikací se zaměřením na zakládání staveb.
  • Supervize geologických zakázek (průzkumy, monitoringy atd.) zadávaných jednotlivými organizačními útvary ŘSD ČR.
  • Spolupráce s ostatními specialisty v rámci týmu Úseku výstavby.
  • Poskytování technické konzultace a stanovisek k vzniklým problémům z hlediska geologie a zakládání při výstavbě.
  • Technická pomoc jednotlivým organizačním útvarům ŘSD ČR před zahájením a v průběhu výběrového řízení na zhotovitele stavby.

Požadujeme

  • VŠ technického směru nebo SŠ technického směru s prokázanou praxí min. 5 let.
  • Obecná znalost technických a právních předpisů.
  • Praxe v oboru výhodou, ale vhodné i pro absolventy.
  • Uživatelská znalost MS Office.
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič).
  • Trestní bezúhonnost.

Nabízíme

  • Tvůrčí práci při projektové přípravě klíčových dálničních a silničních staveb v ČR.
  • Možnost odborného vzdělávání (účast na seminářích apod.).
  • Stabilitu státní příspěvkové organizace.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, zaměstnanecké benefity.
  • Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity.

Termín nástupu

Ihned nebo dle dohody

Pracovní poměr

Hlavní pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené

Platové podmínky

11. platová třída dle NV ČR č. 341/2017 Sb., příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe, možnost osobního příplatku a odměn

Termín zaslání přihlášky

Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte  do 18. 10. 2018

Upozornění

Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Ředitelství silnic a dálnic ČR bude zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů mám právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.

Místo pracoviště: Praha 4, 140 00

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika, Státní, veřejná správa, Stavebnictví, projekce, architektura, Věda a výzkum

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Maturita