Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Interní auditor/Internal auditor

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29268500738 | aktuálnost: 07.05.2024

Industrial and Commercial Bank of China Limited, Prague Branch, odštěpný závod

Upřesňující informace

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Xuan Zheng, Head of general dpt, e-mail: xuan.zheng@cz.icbc.com.cn
Pohovory po předchozím zaslání CV v anglickém a čínském jazyce na e-mail.

Požadujeme výbornou znalost čínského jazyka slovem i písmem. Na této pozici je nutná denní komunikace s čínskou mateřskou společností. Znalost anglického jazyka vítána.

Náplň práce zejména:

- formulace strategického plánu interního auditu a ročního plánu auditu a kontrola jeho plnění
- vypracovávání periorické zprávy požadované příslušným orgánem
- vystavení zprávy o auditu po každém interním auditu
- dohled nad nápravnými opatřeními přijatými na základě zjištění interního auditu a jejich vyhodnocování
- předkládání návrhů managementu týkajících se nedostatků zjištěných v rámci interního auditu
- přezkoumávání a vyhodnocování efektvity zásad a postupů
- komunikace s externími auditory
- sledování a vyhodnocování účinnosti procesů řízení rizik

Preferujeme kandidáty s:

- diplom v oblasti managementu, ekonomie, financí nebo příbuzných oborů
- alespoň 5 let zkušeností v řízení rizik nebo interním auditu
- kandidáty s předchozím působením v mezinárodní společnosti

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 100 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Cizince