Typ nabídky

Minimální mzda

Interní auditor/auditorka Magistrátu města Ostravy

referenční číslo: 6614ce16f3498caf850c8012 | aktuálnost: 25.04.2024

Statutární město Ostrava – magistrát

Náplň práce

  • komplexní auditorská činnost v souladu se zákonem č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole; zpracování zpráv z provedených auditů; vypracování návrhů a doporučení ke zjištěním z
  • provedených auditů; přezkoumání a vyhodnocení přiměřenosti a účinnosti vnitřního kontrolního systému;
  • kontrola a prověřování opatření přijatých na základě doporučení z předchozích interních auditů;
  • vedení a evidence zpráv a záznamů z provedených interních auditů; spolupráce na vypracování a zdokonalování metodiky výkonu interního auditu;
  • podíl a spolupráce při zpracování, kompletaci a předkládání souhrnných ročních zpráv o výsledcích finančních kontrol za statutárního město.

Požadujeme

  • základní orientace v zákoně č. 128/2000 Sb., o obcích, v zákoně č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě, v zákoně č. 255/2012 Sb., o kontrole, vše v platném znění;
  • afinita k informačním systémům a technologiím;
  • výborné analytické a organizační schopnosti;
  • komunikační dovednosti;
  • výhodou jsou zkušenosti v oblasti auditu nebo kontroly;

Kompletní informace o nabízené pracovní pozici a způsob přihlášení

👉 Do tohoto výběrového řízení je nezbytné zaslat přihlášku, společně s dalšími požadovanými dokumenty. Kompletní informace najdete zde 🔗 https://pracenaradnici.cz/interni-auditor-ka/

Požadované jazykové znalosti

Český

Místo pracoviště: Prokešovo náměstí 1803, Ostrava, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa

Profese: auditor, úředník státních / veřejných institucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní školka, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Vhodné pro: Absolventy, OZP - s docházením