Typ nabídky

Minimální mzda

Interní auditor

referenční číslo: 53093 | aktuálnost: 18.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do jedné z nejvýznamnějších stavebních společností v České republice, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici interního auditora.
Budete provádět interní audity společnosti (finanční, provozní, procesní apod.) Budete provádět auditní práce v terénu (návštěvy konkrétních auditovaných pracovišť) Budete připravovat zprávy o auditu včetně závěrů a akčních plánu k nápravě zjištěných nedostatků Budete navrhovat objektivní doporučení Budete provádět a kontrolovat roční plán auditu vypracovaného společností Budete spolupracovat s mezinárodním týmem

Požadujeme

Máte vzdělání ideálně ve finančním oboru Máte více než 3 roky práce na pozici interního nebo externího auditora Domluvíte se bez problému anglicky (Váš nadřízený bude ze zahraničí) Výhodou je znalost španělštiny Jste ochotný cestovat Umíte pracovat v programu MS Office (Power BI výhodou) Jste aktivním řidičem skupiny B

Nabízíme

13. plat Smlouvu na dobu neurčitou 5 týdnů dovolené 3 dny zdravotního volna Flexibilní pracovní dobu Home office – neomezeně Příspěvek na životní připojištění Příspěvek na penzijní pojištění Zvýhodněné ceny ubytování v rekreačních zařízeních společnosti Výhodný telefonní tarif i pro členy Vaší rodiny Věrnostní odměny Nástup ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví