Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Internal sales representative

referenční číslo: 53193 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti v Klášterci hledáme kandidáta na pozici Internal sales representative. Na této pozici budete úzce spolupracovat s týmem napříč regionem EMEA. I když bude tato pozice sídlit v České republice, vaše působnost zahrnuje zákazníky v celé střední a východní Evropě. Tato role vyžaduje aktivitu a komunikaci jak interně, tak externě s cílem rozvíjet tento region.
Úzce spolupracovat s regionálním prodejním týmem, porozumět potřebám zákazníků a využít tuto znalost k uzavření obchodu, Spravovat nabídky v CRM Spolupracovat s obchodním manažerem na velkých zakázkách - přehledy nákladů, analýzy, speciální cenové nabídky, tendry atd., Podporovat regionální prodejní tým při rychlém zpracování správy potenciálních zákazníků Připravovat prodejní reporty BI a ERP Aktualizovat seznam kontaktů pro průzkum spokojenosti zákazníků a následně provádět kontrolu výsledků ve spolupráci se správcem prodeje, Koordinovat meetingy s prodejním týmem - YTD, marketingové akce, řešení stížností zákazníků, otevřené příležitosti a všechny nevyřešené problémy, Pomáhat prodejnímu týmu s pokročilým vývojem produktů - zajistit, aby dokumentace byla správně vyplněna a řádně sledována.

Požadujeme

Praxe 2-3 roky v oblasti obchodu Praxe 2-3 roky zkušeností v podpoře prodeje Komunikativní angličtina a ukrajinština Znalost češtiny alespoň B1 Znalost MS Office Zkušenosti s ERP systémem (např. Oracle) a CRM jsou výhodou.

Nabízíme

Auto pro soukromé účely Mobilní telefon Příspěvek na důchodové / životní pojištění Firemní akce Vzdělávací kurzy, školení Flexibilní začátek / konec pracovní doby Prázdniny 5 týdnů Stravné jízdenky / stravovací příspěvek Notebook Příležitostná práce z domova Občerstvení na pracovišti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup