Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inspektor kvality - Jablonec nad Nisou

referenční číslo: 54175 | aktuálnost: 15.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete si rozšířit pracovní uplatnění a získat zkušenosti na kontrole kvality?
Máte zkušenosti z výrobní společnosti?
Pak hledáme právě Vás!
vizuální kontrola dílů, jednoduché měření, značení vad a vypisování reportů.

Požadujeme

dobrý zrak, praxe ve výrobní společnosti výhodou, pečlivost, samostatnost, ochota pracovat v 3 směnném režimu.

Nabízíme

mzda 130 Kč/hod + prémie 20 Kč/hod, stravenky v hodnotě 120 Kč, nadstandardní příplatky za noční směny, víkendy a přesčasy, nástup ihned.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl