Typ nabídky

Minimální mzda

Inspektor kvality – Jablonec nad Nisou

referenční číslo: 53226 | aktuálnost: 22.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám zkušeného kandidáta na pozici inspektora kvality do Jablonce nad Nisou do třísměnného provozu.
vizuální kontrola dílů, jednoduché měření, značení vad a vypisování reportů.

Požadujeme

výborný zrak, pečlivost, zodpovědnost, ochota pracovat v 3 směnném režimu, síla - vhodnější pro muže z důvodu těžších dílů.

Nabízíme

mzda 130 Kč/hod + 20 Kč/hod prémie dle výkonu, stravenky v hodnotě 120 Kč, nadstandardní příplatky za noční směnu, víkendy a přesčasy, nástup ihned.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl