Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hypoteční specialista

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 19699140726 | aktuálnost: 27.04.2024

Pavel Munduch

Upřesňující informace

Náplň práce: realizace smluvených schůzek s našimi klienty, které zajišťuje centrála společnosti, spolupráce s analytickým oddělením, nastavení optimálního portfolia klienta, poskytování kompletního poradenského servisu klientům, budování důvěrného vztahu s klientem, koordinace nabídky hypotečních a spotřebitelských úvěrů, získávání nových obchodních příležitostí
Požadujeme: znalost problematiky hypotečních úvěrů, pozitivní přístup k práci, ŘP skupiny B, licence PPZ od ČNB - výhodou, výborné komunikační dovednosti, uživatelskou znalost na PC.
Nabízíme: firemní akce, motivační soutěže, firemní paušál na mobil i pro rodinu, služební vůz na operativní leasing, školení, workshopy, možnost karierního růstu
Životopis zasílejte na emailovou adresu.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: Nádražní 475, Pelhřimov, 39301

Region: Kraj Vysočina

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy