Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hrotař/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 9564610796 | aktuálnost: 04.05.2024

KOVOLIS HEDVIKOV a.s.

Hrotař/ka

Upřesňující informace

Pracoviště: Hedvikov 1, Třemošnice 538 43 a Družstevní 436, Ronov nad Doubravou 538 42
Pracovní náplň: ruční opracování a vizuální kontrola hliníkových odlitků.
Požadavky: ochotu pracovat ve směnném provozu, manuální zručnost a spolehlivost
Nabízíme: možnost kariérního postupu, výplatu pravidelně a včas, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif,závodní lékař v areálu firmy,
závodní jídelnu a příspěvek na stravování,permanentku na tenisové kurty,věrnostní odměny a možnost ubytování
Kontakt: životopis e-mailem na: k.altmannova@kovolis-hedvikov.cz nebo l.vesela@kovolis-hedvikov.cz, poštou na personální oddělení KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice nebo doručit osobně po domluvení schůzky s Kateřinou Altmannovou, tel.: 469 619 117, 773 771 217 nebo s Danielou Žižkovou, tel. 469 619 115 nebo 777 619 110.

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Místo pracoviště: 1, Třemošnice, 53843

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Cizince