Typ nabídky

Minimální mzda

HR Specialist

referenční číslo: 52752 | aktuálnost: 05.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidej se do personálního týmu jednoho z našich klientů. Ponoř se do automotive odvětví a buď podporou pro zaměstnance v průběhu celého jejich cyklu. Pokud máš cit pro práci s lidmi, odhodlání věci měnit a nezůstáváš v zaběhnutých kolejích, pak jsi přesně ten článek, který do týmu hledáme.
cyklus zaměstnance: nástupy a výstupy zaměstnanců, pracovní smlouvy a související dokumenty správa agendy odměňování: odměny, benefity, navyšování mezd dle platných směrnic apod. zaměstnávání cizinců, včetně vyřizování a prodlužování víz kontakt s relevantními institucemi zpracovávání HR reportingu a směrnic spolupráce na akcích konaných v závodě pro zaměstnance i veřejnost a mnoho dalšího, co život personalisty ve velkém automotive závodě s více než 1000 zaměstnanci přinese

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání zkušenost s personální administrativou z většího výrobního podniku komunikativní osobnost se smyslem pro pečlivost schopnost práce v týmu zodpovědný přístup k práci komunikativní angličtina bezproblémová orientace v Zákoníku práce znalost MS Office a systému SAP

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti na mezinárodní úrovni závodní stravování mobilní telefon a notebook vzdělávací kurzy, školení firemní akce dovolená 5 týdnů 13. plat občerstvení na pracovišti příspěvek na sport/kulturu/volný čas
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Personalistika, HR